photo

Льотна школа АТО «Харківський аероклуб»

Добавил: ket (Связаться с автором)

Место: Украина, Харьков

Аэродромы: Аэродром "Коротич" (Харьков)

вставить в блог
  • Информация

Описание

АТО «Харківський аероклуб ім. В.С. Гризодубової ТСО України» здійснює підготовку приватних цивільних пілотів. Ми робимо небо відкритим! Розвиток авіації загального призначення в Україні — наш пріоритет. Навчання пілотуванню легкого літака з нуля до приватного пілотського свідоцтва зразка ICAO. Програма підготовки PPL складається з двох частин:

Частина I — теоретична підготовка (Харківський аероклуб, м.Харків, вул.Плеханівська, 16А, або аеродром «Коротич»).

Частина II — льотна підготовка (Аеродром «Коротич», Харківська обл., сел.Коротич, вул.Сонячна, 42).

Досвідчені інструктори аероклубу готують льотні кадри на таких типах техніки: ХАЗ-30. (Ан-2, Як-18Т, Як-52, Alouette — М III — тимчасово недоступно).

PPL (Private Pilot License) — свідоцтво приватного пілота, пілота-любителя.

Заняття за 9 дисциплінами розраховані на 3 місяці і займуть 132 години навчання. Для отримання ліцензії приватного пілота потрібно налітати 45 годин за програмою не більше ніж за 2 роки. Свідоцтво PPL зразка ICAO видає Державіаслужба України, документ є дійсним на період дії сертифікаційних, кваліфікаційних перевірок і ЛЛЕК. Для підтвердження ліцензії потрібно самостійно налітувати 25 годин кожні 2 роки. З приватним пілотським свідоцтвом можна виконувати некомерційні польоти в якості КПС на однодвигунних поршневих літаках вагою до 5700 кг з реєстрацією країни, що видала пілотське вдень у простих метеоумовах.

Для запису на курси приватних пілотів у Харківському аероклубі телефонуйте: +38 057 717-74-25, +38 097 012-96-03, +38 095 659-80-28


Характеристики

Сайт aeroclub.net.ua/services/ua/training.html

Комментариев нет

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.