photo

Аеропорт "Ужгород"

Добавил: ket (Связаться с автором)

Место: Украина, Ужгород

вставить в блог
  • Информация

Описание

Аеропорт “Ужгород” є міжнародним, регіональним аеропортом західної частини України і найвіддаленішим від Києва, здатним обслуговувати внутрішні і міжнародні рейси, з пропускною здатністю до 100 пасажирів на годину. Злітно-посадкова смуга довжиною 2038 м і шириною 40 м, дозволяє приймати сучасні середньо магістральні літаки. Управління та експлуатація міжнародного аеропорту “Ужгород” здійснюється Закарпатським обласним комунальним підприємством “Міжнародний аеропорт Ужгород”.

В аеропорту на цей час ведуться проектні роботи по реконструкції світлосигнальної системи. Запланована реконструкція злітно-посадкової смуги, перону та терміналу. На цей час в аеропорту “Ужгород” є комфортна зала прильоту, відльоту, а також зал для VIP персон.

Аеропорт “Ужгород” має статус міжнародного аеропорту – в аеропорту є митні та прикордонні пункти. Аеропорт “Ужгород” володіє всією необхідною базовою спецтехнікою для обслуговування повітряних суден. Аеропорт забезпечує заправку повітряних суден авіапальним за додатковою обговоренністю з компанією “Аркона”.


Характеристики

Сайт udj.aero/

Комментариев нет

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.