• ,

Уряд встановив порядок контролю за використанням вивільнених коштів підприємств літакобудівної галузі

Уряд встановив порядок контролю за використанням вивільнених коштів підприємств – суб’єктів літакобудування, які тимчасово, до 1 січня 2025 року, звільняються від оподаткування прибутку. Відповідне рішення Кабінет Міністрів України прийняв на своєму засіданні 7 червня за поданням Мінекономрозвитку.

Мета такого рішення — встановлення процедури контролю за цільовим використанням коштів, вивільнених від оподаткування, та визначення механізму здійснення окремого обліку вивільнених коштів, а також напрямів їх використання.

Рішення Уряду створює сприятливі умови для поповнення обігових коштів підприємств авіаційної промисловості; залучення інвестицій з метою оновлення і модернізації основних фондів підприємств галузі із впровадженням сучасних технологій, а також дозволяє використовувати ці кошти на науково-дослідні та дослідницько-конструкторські роботи з літакобудування.

“Завдяки прийнятому рішенню, українська авіаційна промисловість матиме кошти на створення інноваційної та високотехнологічної продукції. Це покращить конкурентні якості нашої авіатехніки на світових ринках, збільшить податкові надходження до Держбюджету, збереже робочі місця для майже 50 тисяч працівників”, – прокоментував рішення Уряду Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Як відомо, цього року набув чинності Закон України “Про внесення змін до розділу ХХ “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо підтримки літакобудівної галузі”, відповідно до якого Кабінет Міністрів України й затвердив Порядок контролю за використанням вивільнених коштів підприємств — суб'єктів літакобудування, що підпадають під дію норм статті 2 Закону України “Про розвиток літакобудівної промисловості” і здійснюють розробку та/або виготовлення з кінцевим складанням літальних апаратів та двигунів до них.

www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=95e7946b-2b54-4100-a6f8-3a58e2ee79bc&title=UriadVstanovivPoriadokKontroliuZaVikoristanniamVivilnenikhKoshtivPidprimstvLitakobudivnoiGaluzi

  • 0

  • 0

Комментариев нет

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.