• ,

Нацполіція отримала два останніх нових гелікоптери Airbus за договором з Францією

До Львівського аеропорту прибули два останніх гелікоптери Н145 франко-німецької Airbus Helicopters, які будуть використані в авіаційній службі Національної поліції. Фоторепортаж із прибуттям гелікоптерів виклав на своїй Facebook сторінці фотограф Олексій Тренін.

Міністерство внутрішніх справ отримало всі 24 нових гелікоптери в рамках українсько-французької угоди щодо створення Єдиної системи авіабезпеки та цивільного захисту в Україні від 2018 року.

Усього ця угода передбачає постачання 55 гелікоптерів, з яких 21 – гелікоптери Airbus Н225 виробництва 2009-2012 років, які вже були у використанні.

На даний момент МВС отримало чотири з 24 гелікоптерів Н125 для прикордонної служби, десять Н145 – для Національної поліції, шість із дев'яти Н225 – для Держслужби з надзвичайних ситуацій, чотири з 12-ти Н225 – для Національної гвардії.

Гелікоптери, що прибули до Львова, поставлені в новій модифікації H145 D3 з п'ятьма лопатями несучого гвинта і збільшеним корисним навантаженням. Перші два H145 були поставлені у версії D2 з можливістю модифікації до D3, решта – відразу у варіанті D3, уточнює видання Ukrainian Military Pages.

biz.liga.net/ua/ekonomika/transport/photo/natspolitsiya-poluchila-dva-poslednih-novyh-vertoleta-airbus-po-dogovoru-s-frantsiey-foto

  • 0

  • 0

Комментариев нет

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.