• ,

Встановлено новий рекорд України - «Найвищий хайлайн між повітряними кулями».

В рамках міжнародного фестивалю повітряних куль «Монгольф’єрія. Квітуча країна», (1-5 червня, м. Умань), пілоти повітроплавного товариства «Монгольф’єр» Сергій Скалько та Юрій Бейдик разом із хайлайнером Станіславом Панютою із команди Lucid dreams project встановили безпрецедентний рекорд України – «Найвищий хайлайн між повітряними кулями».

Вперше в історії нашої держави, у небо вдалося підняти дві повітряні кулі, з’єднані стропою (натягнутою мотузкою), по якій пройшов екстремал- хайлайнер. Рекорд був зафіксований Національним реєстром рекордів України на висоті 660 метрів.

В рекорді взяла участь команда повітроплавного товариства «Монгольф’єр» та Lucid dreams project, а авторами рекорду є досвідчені пілоти Сергій Скалько, Юрій Бейдик та хайлайнер Станіслав Панюта.

Нагадаємо, що Сергій Скалько та Юрій Бейдик разом мають за плечима 7 рекордів України. Минулий рекорд полягав у піднятті в небо на повітряних кулях найбільшого в Україні рушника площею 750 кв.м. Також пілоти повітроплавного товариства «Монгольф’єр» у своєму списку мають рекорди на висоту (4613 м.), дальність (708 км.), тривалість (12ч. 38 хв.) польотів та інші.

www.facebook.com/umanfestival/posts/1130542457090536


  • 0

  • 0

Комментариев нет

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.