• ,

“Антонов” розробляє новий літак на базі Ан-38

На ДП «Антонов» працюють над новим літаком на базі Ан-28 та його модифікацією Ан-38.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

В інтерв’ю виданню «Апостроф» генеральний директор підприємства Сергій Бичков розповів про зацікавленість в реалізації цієї програми американської компанії Legacy.

Від України в обговоренні нової розробки бере участь вітчизняна компанія «Мотор Січ».

«Вони також пропонують двигун на літак. Це дає можливість розширити потенційний ринок для нової машини», – сказав Бичков.

За його словами, завершення створення нового літака варто очікувати за 2-3 роки.

Генеральний директор не уточнив технічних деталей по новому літаку та коли хочуть провести перший політ.

Літак Ан-38 здійснив перший політ 23 червня 1994 року, а його виробництво організовано у російському місті Новосибірськ, деякі комплектуючі постачались, у тому числі й з України.

Ан-38 створений на базі літака короткого зльоту і посадки Ан-28, від якого відрізняється подовженим фюзеляжем, устаткуванням і новими двигунами.

Призначення – перевезення пасажирів, пошти та вантажів на місцевих повітряних лініях і може бути виконаний в наступних варіантах: санітарному, аерофотознімальному, геологорозвідувальному, лісопатрульний, риборозвідувальному, адміністративному, а також вантажному для контейнерних перевезень.

Ан-38-100 може перевозити 27 пасажирів з максимальною швидкістю 405 км/год на дальність 900 км. Максимальна вантажопідйомність – 2500 кг.

Літак може експлуатуватися в широкому діапазоні температур — відвід –50С до + 45С на невеликих аеродромах, в тому числі ґрунтових, льодових, засніжених. Пасажирські крісла і багажник складані, в складеному вигляді кріпляться до бортів. Хвостовий люк і бортовий навантажувальний пристрій в процесі експлуатації дозволяють швидко переобладнати пасажирський варіант літака у вантажний.

uprom.info/news/avia/antonov-rozroblyaye-novyj-litak-na-bazi-an-38/


  • 0

  • 0

Комментариев нет

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.