• ,

Космічний корабель Crew Dragon-2 компанії SpaceX стартував до Міжнародної космічної станції.

23 квітня, космічний корабель Crew Dragon-2 компанії SpaceX з чотирма астронавтами на борту стартував до Міжнародної космічної станції. Запуск корабля відбувся за допомогою важкої ракети-носія Falcon 9 о 12:49 за Києвом зі стартового комплексу 39А Космічного центру імені Кеннеді у Флориді. До складу екіпажу Crew Dragon-2 увійшли представники відразу трьох космічних агентств — астронавти NASA Меган Макартур (командир корабля) і Шейн Кімбро (пілот), астронавт Європейського космічного агентства (ESA) Тома Песке і астронавт Японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA) Акіхіко Хосіде.

Для космічного корабля Crew Dragon це вже другий політ до МКС. Вперше він використовувався під час випробувального пілотованого польоту Crew Dragon до МКС навесні минулого року. Багаторазовий перший ступінь ракети-носія Falcon 9 використали вчетверте.

Екіпаж корабля буде працювати на МКС близько шести місяців. У суботу, 24 квітня о 12:09 за київським часом Crew Dragon стикується з МКС в автоматичному режимі. До станції вперше буде приєднано відразу два корабля Crew Dragon. Певний час астронавти Crew Dragon-2 будуть перебувати на МКС одночасно з екіпажем Crew Dragon-1, повернення якого заплановане на 28 квітня.

www.facebook.com/cosmosmuseum/posts/3392307107536325
  • 0

  • 0

Комментариев нет

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.