• ,

З WINDROSE airlines українські міста стають ближчими.

Українська авіакомпанія WINDROSE airlines об’єднала мережею внутрішніх авіаперевезень вже 9 міст України: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Дніпро, Одесу, Херсон, Запоріжжя і Миколаїв. А в червні до карти польотів приєднаються Чернівці.

У Windrose airlines розклад продуманий до найменших деталей. Тричі на день з регіонів України літаки прямують до Києва, де аеропорт «Бориспіль» є хабом. Звідси пасажири можуть продовжити подорож до інших українських міст, скориставшись зручним стикуванням рейсів. Транзит займає до 1,5 години. 

Стабільність розкладу та регулярність рейсів – суттєва перевага програми внутрішніх перевезень Windrose. Пасажирів не збирають тижнями, підлаштовуючи дату вильоту під всі можливі міжнародні рейси інших авіакомпаній. Пасажири можуть не хвилюватися, що переліт скасують в останній момент, а наступний буде лише за тиждень. Рейси до кожного українського міста гарантовано відбуваються щодня. 

Windrose airlines поповнила свій флот пасажирськими літаками ATR-72-600, які призначені саме для регіональних перевезень. Літаки комфортні та нові (найстаршому всього п'ять років). Наразі це наймолодший і найсучасніший флот України.

Windrose airlines не ставить за мету будь-що заповнити місця в літаку. Зваженими кроками українська авіакомпанія створює нову звичку — літати Україною. Щоб відчути переваги такої подорожі, варто вирушити в політ з Windrose airlines – адже сучасна людина має цінувати свій час та комфорт.

Ціни на квитки є досить прийнятними:

 при ранньому бронюванні ціна від 870 грн;

 середня ціна квитка приблизно 1500 грн;

 для пасажирів, які часто подорожують, є унікальна можливість придбання авіапроїзного.

www.facebook.com/windrose.aero/posts/3843861909003002

  • 0

  • 0

Комментариев нет

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.