• ,

Кругли стіл з користувачами повітряного простору України класу G

27 січня 2022 року Украерорух проведе «круглий стіл» з користувачами повітряного простору України класу G. В заході також візьмуть участь представники Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами та Державної авіаційної служби України.

«Круглий стіл» відбудеться у режимі відеоконференції за допомогою веб-додатку Webex.

Запрошуємо усіх бажаючих користувачів повітряного простору України класу G до участі в заході.

До 25 січня 2022 року просимо зареєструватися за посиланням: https://uksatse.webex.com/uksatse-ru/j.php?...943a4179fee8ef0.

Після реєстрації на електронну пошту, яку Ви вказали, надійде лист (запрошення), за яким Ви зможете приєднатися до відеоконференції.

Важливо: Будь ласка, зверніть увагу на наступне:
• при приєднанні до відеоконференції вкажіть імя, прізвище, електронну пошту та назву організації, в якій Ви працюєте, або власник PPL;
• переконайтесь, що на вашому ПК є працездатний мікрофон, динамік, відеокамера;
• відеоконференцію Webex, операційна система Windows XP не підтримує;
• підключіться за 15-20 хвилин до початку зустрічі, щоб перевірити мікрофон та камеру.


Звертаємо увагу на те, що порядком денним передбачена можливість забезпечення виступу користувачів повітряного простору України класу G. У разі Вашого бажання та з урахуванням часових рамок, Ви можете завчасно забронювати час для виступу тривалістю до 10 хвилин, надіславши відповідну інформацію на електронну адресу: round_table@uksatse.aero. Також Ви можете скористатися запропонованою електронною адресою для завчасного надання своїх запитань та побажань щодо аеронавігаційного обслуговування повітряних суден в повітряному просторі класу G.

За результатами зустрічі для забезпечення зворотного зв’язку пропонується заповнити анкету та надіслати на електронну адресу round_table@uksatse.aero. Украерорух гарантує обробку та використання інформації анкет з дотриманням принципів конфіденційності.

Детальна інформація про порядок денний заходу та анкета у додатках:

Порядок денний ( 173 Kb)
Анкета ( 108 Kb)

  • 0

  • 0

Комментариев нет

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.