• ,

Харківський авіазавод домовляється про випуск угорських літаків та сертифікацію ХАЗ-30 в Європі

ДП “Харківське державне авіаційне виробниче підприємство” (ХДАВП) хоче розпочати складання і продаж легких двох-чотиримісних літаків Fusion 212 з угорської Magnus Aircraft.

Повідомляється, що сторони підписали протокол про наміри. Також на угорському заводі погодилися брати участь в модернізації та виробництві надлегкого літака ХАЗ-30 розробки харківського заводу. У жовтні заводи повинні підписати відповідний договір, заявив геvндиректор ХАЗ Олександр Кривоконь.

Зокрема, в угорській Magnus Аircraft погодилися замінити композитні деталі на ХАЗ-30, встановити авіоніку і після займатися продажами літака, заявили в ХДАВП.

Там також готові сертифікувати літак для отримання сертифікату Європейського агентства авіаційної безпеки, додав Кривоконь.

“Домовилися, що беремо на збірку і реалізацію їх машину. Ми вже створили у себе Центр загальної авіації, який буде займатися продажем малої авіації. Угорці готові разом з нами добудувати наш ХАЗ-30. Чекаємо у нас на угорську делегацію на початку жовтня. Буде укладений договір. Ми можемо вийти десь до продажів 100 літаків на рік”, – заявив Кривоконь.

uprom.info/news/avia/harkivskyj-aviazavod-domovlyayetsya-pro-vypusk-ugorskyh-litakiv-ta-sertyfikacziyu-haz-30-v-yevropi/?fbclid=IwAR0KMDIz_oCxMjvlPjKrA85E45pnCT9A59r5mgjP9TbwW82Yg2gyW8GHrIg
  • 0

  • 0

Комментариев нет

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.