• ,

Українська компанія Softex Aero розробила новий легкий багатоцільовий літак VP-12

Українська приватна компанія Softex Aero розробила новий легкий багатоцільовий літак VP-12 який за своїми тактико-технічними характеристиками може стати одним із лідерів в сегменті малої авіації.

Новий літак спроєктований для ознайомлювальних польотів і повітряних екскурсій, початкової підготовки пілотів, туризму, моніторингових операцій.

VP-12 це сучасний та економічний двомісний, з рядним розташуванням пілотів, літак з одним двигуном, низькоплан нормальної аеродинамічної схеми. Модель VP-12 буде вигідно відрізняться від потенційних конкурентів як своєю ціною, так низькими експлуатаційними витратами й витратами на технічне обслуговування.

Завдяки рядному розташуванню місць, простора, закрита кабіна екіпажу має достатній простір навіть для високих пілотів. Позаду регульованих крісел пілотів розташовується багажний відсік.

VP-12 можна буде використовувати як швидкісний літак для далеких перельотів, так і планер який не потребує літака буксирувальника.

Наразі новий літак проходить серію випробувальних польотів на одному з аеродромів у Київські області.

uprom.info/news/avia/ukrayinska-kompaniya-rozrobyla-novyj-legkyj-bagatoczilovyj-litak-foto/?fbclid=IwAR1Iomgyl5nozrMxst3kKfWJFwBbxALGyndT0VR-6Jat8TH7vqmtCrokuFM  • 0

  • 0

Комментариев нет

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.